Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erős fájdalom és levegőt sem...

Erős fájdalom és levegőt sem kapok ha rám tör. Mi a fene ez?

Figyelt kérdés

Hát hello.

Nos Pontosabban ez a fájdalom valahol a bal lapockám alatt szokott jelentkezni (bár újonnan már a jobb alatt is érezek hasonlót, igaz az nem ennyire fájdalmas). Nagyon le szokott bénítani ha rájön, gyakran párosul hozzá, hogy a fájdalom még jobban erősödik ha levegőt akarok venni. Félek, hogy egyszer odajutok, hogy megfulladok emiatt... Szerencsémre olyan fél percen belül el szokott múlni és nem is olyan gyakori. Havonta vagy 3 hetente jelentkezik.

Valamikor gyengébben is szoktam érezni, azt már egyre gyakrabban, egy pár pillanatra szokott akkor belehasítani a bal vállamba, de csak bizonyos helyzetekben, mondjuk ha jobb oldalamra fekszem, vagy a cipőmet hajolok le bekötni.

Röntgenen voltam már, de semmit nem találtak. Orvos is nézte hátamat, meghallgatott de semmi... Akkor mégis, mi van velem?


2011. febr. 7. 23:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat van egy rész, ahova azt írtam "bal vállamba", az "bal lapockám alá" lett volna, csak már annyira írtam, hogy nem figyeltem erre oda. Bár ha azt nézzük, valamikor a vállamig felszökik a fájdalom, úgyhogy majdnem aktuális. ;)
2011. febr. 7. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Én addig mennék orvosról orvosra,míg ki nem derül hogy mi van.
2011. febr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Menj el somatoinfra vizsgálatra, vagy a biolaborba. Én ezt tenném.

A neten mindkettőre rá tudsz keresni, és infókat gyűjthetsz.

Én igazából egyből vmi gerinc problémára gondoltam, de írtad, hogy voltál röntgenen.

2011. febr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! :)
2011. febr. 8. 18:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Változás történt a kérdéssel kapcsolatban.

Immáron az egész bal karom fájt, és teljesen a szívemig elterjedt ez az egész... 3-4 napig folyamatosan éreztem, nem nagyon tudtam mozgatni a kezem, s ha rájött nagyon, akkor természetesen levegőt nem kaptam.

Komolyan kezdek parázni, főleg, hogy már a szívemnél is fájt...


Voltam orvosnál. Igaz nem olyan kivizsgáláson mint ajánlottátok, de megint csak: Semmi. :)

2011. márc. 28. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!