Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt/van reumás ízületi...

Volt/van reumás ízületi gyulladásod? Doki milyen vizsgálatokat végzett, és hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Nagy eséllyel ez van nekem, eddig gondoltam magától el fog múlni, de már kezdek aggódni, tervezem hogy megyek orvoshoz, csak félek tőle és szeretnék picit előre informálódni.
2011. febr. 9. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a térdemben az erős kopás miatt időnként fájdalmas ízületi gyulladásom van. Ilyenkor - súlyosságtól függően - krémet+tablettát írnak, mellé fizikoterápiás kezelést, de egyszer kaptam egy thermál fürdőkúrát is iszapos kényeztéssel (kár, hogy csak a térdemre) :=)

Ne félj, a reumatológára kell menned, beutalóköteles, a háziorvos ír, ha kérsz.

2011. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ez van már 2 éve lassan, csak a durvább variációja . biologiai terápiával próbálunk tunetmentesíteni.
2013. okt. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!