Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a betegségnek,...

Mi a neve annak a betegségnek, amikor az ember hangokat hall?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok hogy bekattant, és azt képzeli hogy beszélnek hozzá,stb, hanem ilyen susmogó, zizegő, sípoló, stb.. hangokat hall. (a csodák palotájában van egy ilyen fotel: beülsz és két oldalról jönnek a hangok.ezt a betegséget szimulálja..)
2011. febr. 9. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem erröl a skizofrénia ugrott be. Ott szoktak föleg kezdetben ilyen dolgokat emlegetni.
2011. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy önálló tünet, a halláskárosodáshoz kapcsolódik. Fülzúgásnak h
2011. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fülzúgásnak hívják, és sok panaszt okoz, különösen csendes környezetben. Olyan is volt, aki inkább átvágatta a hallóidegét, és megsüketült, mert annyira zavarta.
2011. febr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, de van valami speciális neve, ami nem a fülzúgás az biztos..régebben tudtam de már elfelejtettem
2011. febr. 10. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:
A fülcsengés, tudományos nevén tinnitus, fütyülő, sípoló, zümmögő, csengő hang a fülben, de akár váltakozva is jelentkezhet. Egy elhangolódott televízió hangjához hasonló zaj.
2011. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, de régen nem ezen a néven tudtam.. o.o
2011. febr. 11. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
tinnitus
2011. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!