Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Káros ha a bekapcsolt mobiltel...

Káros ha a bekapcsolt mobiltelefon éjjel az alvó ember fejétől 30-40cm-re van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem mindig ott van,idáig nem vettem észre h káros lenne
2011. febr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről a tudósoknak határozott véleményük az, hogy ártalmas. Meg az is, hogy nem ártalmas. Mindkettőt a TV-ben hallottam. Szerintem kár volt az adásidőért.
2011. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt bárki beláthatja:ártalmas.Elektroszmog.Elektromos szennyeződés.Ahogy a tv,a számítógép,úgy a telefon is hat ránk.Nem jó.
2011. febr. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Beszélgetés közben, ártalmasabb nem? Ha "csak" készenlétben van akkor az más...?
2011. febr. 12. 10:51
 5/7 anonim válasza:
Hülyeség, de én azt vettem észre, hogy ha az éjjeliszekrényen van, akkor reggel többször fájó fejjel ébredek, de ha nincs ott, akkor sosem. Ez valószínű csak nálam van így, de valami miatt csak van.
2011. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a fejemtől kb. 40 centire van alvás közben. Nincs semmi észrevehető hatása nálam.
2011. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a számítógépem évek óta nonstop be van kapcsolva, a telefon a fejem mellett van 20 cm-re éjszaka, és a tv is sokszor bekapcsolva marad egy ideig, amíg ki nem kapcsol magától.

A magas villanyszámlán kívül eddig semmi hatást nem találok magamon........

2011. febr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!