Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne hulljon...

Mit csináljak hogy ne hulljon a hajam?

Figyelt kérdés
reggelente ki vassalom a hajam mer különben tiszta göndör, minden nap hajatmosok mer bezsírosodik. kb 1honapja 5-6 hajszálam kihullik, és apámnak is elég hamar kihullott a haja ezért valamit tenni szeretnék ellene
2011. febr. 13. 23:04
 1/8 A kérdező kommentje:
16/f
2011. febr. 13. 23:05
 2/8 anonim válasza:

nem biztos, hogy ezt a gént örökölted

a hajhullás pedig természetes, hiszen a hajad cserélődik folyamatosan(kutatások szerint az emberben 7 évente minden kicserélődik)

2011. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor aggódj, ha napi 100 szálnál több hullik ki...


A mer meg mást jelent. MERT!!!!! + az egyéb nyelvtani hiányosságokra is fordíthatnál annyi figyelmet, mint az 5-6 hajszáladra...

2011. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2-3 naponta moss hajat,és mikor öblítenéd ecetes vízzel öblítsd nőlni is fog nem is fog hullani és szép fényes lesz tőle a hajad saját tapasztalatból mondom,és nem fogja senki megérezni az ecetet.
2011. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

te nagyon hülye. minden nap hajat mosol és minden nap vasalod a hajad. akkor ne csodálkozz

amúgy mi azaz 5-6 hajszál?

2011. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is így voltam vele. De én vettem egy hajhullásra való sampont. De én is naponta mostam a hajam és vasaltam. De ez nagyon nem jó. Amióta nem vasalom, nem mosok naponta hajat semmi baj nincs. Megértem, hogy göndören nem akarsz sehova menni, mert hogy a vasalt haj a "menő" ...
2011. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam az ecetes vizet, működik!:) köszi!

majd veszek hajhullás elleni sampont és lassan elkezdem egyre rövidebbre vágatni a hajam

2011. febr. 16. 20:33
 8/8 anonim válasza:
ne csinálj semmit csak mosd az ecetes vízzel a hajadat:)
2011. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!