Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pattanásokra és azok utáni...

A pattanásokra és azok utáni hegekre használ a bioptron lámpa? Mennyi ideig kell alkalmazni, és hány nap után használ?

Figyelt kérdés
Citromsárga fényű van nekünk.
2009. febr. 12. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Igen használ, kezdeti időkben naponta 2-3 alkalommal 5-10 percig világítsd a kezelendő területet. Egy hét vagy kb. 10 nap alatt már látni kell javulást. Hegre csak akkor jó, ha friss a heg. A régiekre nem sokmindent ér szerintem.
2009. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

egyáltalán nem jó semmire a bioptron lámpa... nagy néphülyítés.


Sokkal többet érsz ha lefertőtleníted a pattanást pl. propolisz tinktúrával naponta többször és így nem 10 hanem kb 2-3 nap alatt gyönyörű lesz!

2009. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Az utolsó válaszolóval értek egyet. A bioprton lámpa ún polarizált fényt bocsájt ki magából, ami azt jelenti, hogy a különböző "irányú" fényhullámokból csak egy adott síkúakat enged át. Ennek az ég adta egy világon semmi értelme nincs! Azért mert a többit kiszűrik, ez az egy irányú nem lesz hatásos semmire sem! Ráadásol miért pont ezt az egyet? És ahogy az ember elfordul a lámpához képet, úgy változik ez a szög is, tehát igazából még megkülönböztetett irány sincsen!


Ráadásul, ahogy ez az alternetív gyógyászatban "szokásos", soha, senki sem bizonyította be a bioptron lámpa hatásosságát. Mindössze azt kell igazolni, hogy nem ártalmas. Saját tapasztalatom (orvosként): teljesen hatástalan, akik használják ugyanúgy gyógyulnak, mint akik nem.

2009. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem jó. Kezdetben a gyulladást kicsit fokozza a vérbőség miatt, de kis idő elteltével javulni fog. A lámpa felmelegíti a bőrfelületet, ez vérbőséget okoz, ebből kifolyólag javul a tápanyagok felvétele és a bőrlégzés is. Mivel több vér jut azokra a területekre, megindul a regenerálódás.

Használd úgy, hogy letisztítod a bőrödet, bőrradír, használd a lámpát és utána tegyél fel egy jó kis nyugtató, gyulladáscsökkentő pakolást.

Egy kozmetikus

2009. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett lepontozni? Nézzetek utána, tényleg jó.
2009. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Propolisz tinktúra ez vmi gyógyszer neve??
2009. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a propolisz tinktúra a pattanások mellett a hegekre is jók?
2009. márc. 17. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

szia!

a bioptron lámpa egyik fő hatása a gyulladáscsökkentés.Ezért jó a pattanásra is. kozmetikákban rengeteg helyen használják.A hegekre is jó.Az igaz, hogy egy évnél régebbieket csak kb.70%-ban gyógyítja.azon belül teljesen el tudja tüntetni.Nem egyik napról a másikra.Pár nap után már fogod látni a hatását.Ha tudod naponta háromszor legalább lámpázd meg.

2009. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mi-kk válasza:

A #3-nak írnám, hogy általában az orvosok egy kalap szart sem érnek sajnos, ezért is van hogy az emberek próbálnak más módon meggyógyulni, ha már az "orvosi" módszerek semmit sem érnek. Nekem pl. a fülemet műtötte egy "orvos", annyira sikeresen, hogy teljesen süket lettem a fülemre. Erre azt mondta az a szerencsétlen hogy jobban hallok mint műtét előtt, miről beszélünk egyáltalán?!


Visszatérve a lámpához... Ez egy magyar találmány, és hatásos. Mikor az akkori barátnőmmel megismerkedtem, sok időt töltött kórházban a háta miatt, de ott a kezelés annyiból állt hogy feküdjön meg nyomták bele az infúziót. Egy idő után rábukkantam a lámpára, és vettem egyet, egy közepeset. Onnantól kezdve nem kellett kórházba mennie(!) Na ennyit erről a hülyeségről hogy "soha, senki sem bizonyította be a bioptron lámpa hatásosságát". Az orvosoknak nyilván nem érdeke, hogy kárt nem okozó, egészséges módszerekkel gyógyuljanak az emberek.

2019. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!