Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik lenne a helyes válasz/út?

Nukunév kérdése:

Melyik lenne a helyes válasz/út?

Figyelt kérdés
Az apám egy b*nkó k*cs*g. állandóan engem szekál meg kiabál velem. mindenért én vagyok a hibás. ha visszadumálok neki az a baj ha pedig mgamban tartom akkor lassan felgyülekszik bennem és egyszerre vágom a fejéhez az összes dolgot.melyik lenne a helyes út?elfutnátok vagy szembe néznétek vele?
2011. febr. 15. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A helyes út:

- beszélsz édesanyáddal, az a dolga, hogy segítsen neked, ha nem teszi, akkor megvan a véleményem róla

- bemész a családsegítő központba és ott elmondod, hogyan bánik veled az apád, ők megteszik a szükséges lépéseket

Nagy valószínűséggel rá fog ébredni arra, hogy nem vagy egy elveszett gyerek és kiállsz magadért.

Ne dumálj vissza neki, nézd levegőnek. Tapasztalatból tudom, hogy ha az én kamasz gyermekem visszadumál, akkor még jobban berágok rá :) Ha lehiggad, csípd el azt a pillanatot, mikor jó kedve van és mondd el neki, hogy mennyire fáj hogy ordibál veled ok nélkül.

Összegezve, ne dumálj vissza, várd meg míg lecsillapodik és próbálj vele beszélni. Ha nem megy, akkor édesanyáddal beszélj erről, ha ez sem működik, akkor menj el a családsegítő központba (az iskolában megmondják hogy hol van, ha nem tudod, akár még el is kísérnek oda).

Remélem tudtam segíteni.

2011. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!