Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábgörcsre Magne B6 és Crotalgin?

Lábgörcsre Magne B6 és Crotalgin?

Figyelt kérdés

15 vagyok és rendszeresen riadok fel arra, hogy éjjel görccsöl a lábam. Magnéziumot szedek, de csak este egy szemet, mert máskor nem jut eszembe (Reggel sietek, délben suliban vagyok). Ennek ellenére görcsölök, a nagyim ajánlotta a Crotalgint, és mikor éjjel bekenem vele, pár mp után tényleg elmúlik. (előtte csak maszírozgattam, de a krém sokkal könnyebb)

Tehetek még valamit? Esetleg házi praktika, olyan kaja amiben sok a Mg? Tapasztalatot is szívesen meghallgatok!

Köszönöm!


2011. febr. 18. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyél több banánt, de nem ártana bizony a Magne B6. Nekem az állítja ki a lábgörcsömet. Képzeld a nagylábujjamat szokta úgy kihúzni a görcs, felfele áll mint a cövek. Igaz nevetséges, de nagyon fájdalmas is.
2011. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

És még Calcium Sandoz pezsgőtabletta.

Valszleg most nősz, és ha még sportolsz is valamit, akkor a rendszeres görcs természetes, de nem fog sokáig tartani.

2011. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A tesióra mellett nem sportolok, de már fél-egy éve megy ez így, volt, hogy hónapokon át semmi se volt, aztán meg minden egyes éjjel, mint mostanában. mondjuk, már csak inkább szánom magam, de csak az éjszakai felkelés miatt, a pár másodperces fájdalmat mág kibírom. :)
2011. febr. 18. 21:19
 4/6 A kérdező kommentje:
ja, és szedem a Magne B6-ot, de ugye csak este 1 szemet :S
2011. febr. 18. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Csoki is jó rá és még finom is. Magne B6 Anyád kínja meg mozogj többet.. Meg lehet feljebb vagy éejjebb van a lábad mint kéne.. lehet felhúzod a lábad álmodban és nehezebben jut bele a vér és arra ébredsz ,hogy a görcs állt bele.
2011. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Anyám kínja mozogjak többet"? ez köszi, elég bunkó beszólás!

Mg hiányra úgy tudom Mg-t kell enni, de javíts ki, ha nem!

A többieknek meg köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.

Crotalgin-ról vmi esetleg? azt írja, hogy sportolók is használják, mert serkenti a vért meg ilyesmi...

2011. febr. 20. 20:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!