Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 végbél nyílásom van, miért?

2 végbél nyílásom van, miért?

Figyelt kérdés
Rendben, ez kissé furcsán hangzik, de körülbelül 4-5 éve vettem észre, hogy a rendes bemenet mellett van egy másik lyuk, amikörülbelül fél cm-re helyezkedik el tőle. Akkora, hogy befér az ujjam, de max 2-3 cm mély. Problémát nem okoz, esztétikailag nem feltünő, nem zavaró. Viszont mita ezt észrevettem volt aranyérre hajazó végbél fájdalmam (nem bírok megmozdulni típusú)több is. Viszont időszakos, van, hogy fél évig semmi. Mitől van ez? Hogyan lett?
2011. febr. 20. 05:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez most komoly ?:D

Talán csak nem tudod hogy a segluk felett mindenkinek van egy kis bemélyedés AMI TELJESEN NORMALIS.

De ha nálad nem ezvan akkor egy mutáns vagy

2011. febr. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 sztív2000 válasza:
Megszívtad aranyapám :D
2011. febr. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyi idos vagy, de talan az Edesanyadnak szolj errol, hiszen O biztosan tudja ezt.
2011. febr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"rendes bemenet"-nek még nem neveztem a segglyukam...
2011. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Először is :) lány vagyok és nem viccnek szántam. Anyum reakciója az volt, hogy mutassam meg. Na meg még mit nem. Elég, hogy én látom :)
2011. febr. 21. 02:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mutasd meg az Edesanyadnak, hiszen jelenleg csak O tud Neked segiteni,

hiszen ha valaki tud most Neked a kerdesedre valaszolni, akkor az a Mamad.

2011. febr. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 poiu ***** válasza:

Hasonlít ahhoz, amit a képen látsz?

[link]

(Remélem van otthon tükör :-)

Nem olyan ritka, mint gondolnád. Gondot akkor okoz, ha befertőződik (váladék jön belőle). Előbb utóbb szánd rá magad, hogy megmutatod orvosnak. Ja, semmi köze a végbélnyíláshoz...

2011. febr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
sipoly
2011. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Huh, egész megijedtem, de láttam hogy lány vagy, így megnyugodtam. Ez azért szerencse!!!
2011. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

poiu:


nem olyan mint a képen, mivel mint írtam közvetlen a végbél nyílás mellett helyezkedik el, nem nyílt seb, nem folyik belőle semmi, begyulladni nem szokott. Olyan mint egy második végbél nyílás, záróizmokkal, viszont nem "vezet sehová".Elöbb utóbb doki lesz, de azt kell, hogy monjam kisebb dologért is rángatni kell az orvosokhoz.

2011. febr. 23. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!