Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek iskolába vagy maradjak...

Menjek iskolába vagy maradjak itthon, ha egy pihentetni kell a hangszálaimat, viszont nem fertőzök?

Figyelt kérdés
A fül-orr-gégészeten szomorú hírként közölték velem, hogy tartsak szünetet és csináljak gégediétát. Ne egyek csípőset, ne fogasszak túl hideget, vagy forrót és legfőképpen 2-3 hétig némuljak el, ha valaha még akarok énekelni és nem akarom kikészíteni a hangszálaimat. A kritikus pont, hogy ezért hiányozzak három héten át? Rengeteg a pótlás, egy igen kemény reál suliba járok. Én szeretném megpróbálni, hogy megyek és kommunikálok valahogy, sokat számít ha saját jegyzeteket készítek és oda tudok figyelni az órákon... Szerintetek mit tegyek!?
2011. febr. 23. 17:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy érettségi előtt állok.
2011. febr. 23. 17:23
 2/4 tetris ***** válasza:

Nem tudhatom hány éves vagy, de édesanyád felhívhatná az osztályfőnököt, hogy elmondja, mi a helyzet veled. Az ofő meg majd szól a többieknek, hogy a következő 3 hétben ne nagyon feleltessenek szóban.

Szerintem ettől függelenül menjél suliba, mert 3 heti anyagot bepótolni nagyon nehéz lenne. Pláne, ha jó kemény suliba jársz.

Az is eszembe jutott, hogy a padtársadat megkérheted, hogy ha felszólít valamelyik tanár, akkor álljon fel helyetted, és mondja el a tanárnak, hogy nem szabad beszélned, mert gégediétán vagy.

Jobbulást kívánok!

2011. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem menj mert az érettségi naygon fontos
2011. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menjél, csak ne énekelj.
2011. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!