Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 1 hónapja nátha miatt...

Kb 1 hónapja nátha miatt itthon voltam egy hetet, de a köhögésem azóta sem múlt el. Szedtem rá Stodalt, ami elvileg 3 nap alatt mindenféle köhögést megszüntet, de nem. Mit csináljak? Mivel kezeljem ki?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:02
 1/3 poiu ***** válasza:
98 oka lehet... Valószínűleg bakteriális fertőzésed van, amit antibiotikummal lehetne kikezelni. Ehhez orvos kell. Nem dohányzol?
2011. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát. Nálam is hasonló, csakhogy a nátha influenza volt, ami egy kis hörghuruttal társult, kaptam rá antibiotikumot, de mivel bizonyára vírusos eredetű volt, nem hatott, azóta nem kizárt, hogy feljavult tüdőgyuszira, leglaábbis tegnap megint aktívan elkezdtem felköpködni mindenféle aranyosságot tüdőből.

Szedtem már ACC-t is, ittam hagymateát és semmi.

Amúgy leírhattad volna, hogy száraz, vagy hurutos köhögés. És esetleg mi lenne, ha orvost kérdeznél? :D Amúgy hörghurut is hetekig képes elhúzódni kezelés mellett is sajnos, az utóbbi egy évben volt szerencsém megtapasztalni párszor. :/

2011. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eszembe se jutna dohányozni, elég nekem a többiek füstje... :D

Száraz köhögésem van.

2011. febr. 26. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!