Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van-e valami "gyógymód"...

Van-e valami "gyógymód" gyorsan zsírosodó hajra?

Figyelt kérdés
Természetesen a zsíros hajra való samponon kívül... Két naponta kénytelen vagyok hajat mosni...
2008. febr. 2. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok sajnos. Én egy gyógyszertárban vásárolt gyógynövényes sampont használok, úgy látszik beválik, de nem tudom van-e más megoldás :( Azért örülnék, ha valaki tudna valami más megoldást is.
2008. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

SZIASZTOK!!

AZ ÉN FODRÁSZOM,AZT MONDTA (MIVEL ÉNIS 2 NAPONTA MOSOK HAJAT),HOGY A ZSÍROS HAJRA AZ ECETES ÖBLÍTÉS A JÓ,ELŐSZÖR SAMPONNAL MEG KELL MOSNI,AZTÁN ECETTEL LEÖBLÍTENI.

ÉN KI IS PRÓBÁLTAM,DE AZ ECETES UTÁN CSINÁLNOM KELLETT MINDIG MÉGEGY SAMPONOS FÁZIST,MERT ECETSZAGÚ MARAD AZ EMBER HAJA ÉS HÁT ÚGY KINEK VAN KEDVE KIMENNI AKÁR AZ UTCÁRA IS..SZÓVAL,SAMPON,ECET,SAMPON REMÉLEM BEVÁLIK NEKTEK IS

2008. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ecetet higítom vízzel, fele fele arányban, és szárítás közben így kipárolog belőle az ecet. Nem is lehet érezni.
2008. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nagymamám olvasta,hogy almaecettel kell leöblíteni a hajat. Én is fele arányban vízzel higítom,de aztán leöblítem. Valamennyit segített.
2008. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is max 3 naponta kellett mosni!Egyszer korpás lett a fejem és a fodrászom rakott a fejbőrömre valami mentholos korpaelleni habot!Kimondottan csak a bőrt kente vele,mindig szétválasztva a hajam!Hűsítő érzés míg nincs megszárítva!6 napot kibírt!Azóta mindig kérek rá!Lassan szerintem kezdi megszokni a bőröm (fél éve használjuk mindig),mert az 5. nap már mosásra élrett ismét!Viszont 5 napot azóta is simán kibír!A nevét sajnos nem tudom,de megkérdezhetem!Nekem idáig csak ez vált be,ez is véletlenül,mert korpás lett!Amúgy a korpás samponok is szárítanak rendesen,főleg a gyógyszertári készítmények!
2008. febr. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!