Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol kezdődik az asszexualitás?...

Hol kezdődik az asszexualitás? Mitől alakulhat ki? Én az lennék?

Figyelt kérdés
A szex, és minden ilyen testi kontaktus (ölelkezés, csókolózás) teljesen hidegen hagy, lett volna már alkalmam többször is ilyesmikre, de nem tudom, valahogy nem érdekelt a dolog. Pedig nem vagyok szégyenlős, nem gondolom hogy ronda lennék, vagy ilyenek (ha már valaki kezdeményez nálam, gondolom tetszek neki...).
2011. febr. 28. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy szexológus..
2011. febr. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért, ő mit csinál?
2011. febr. 28. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erre születni kell.

Amúgy hány éves vagy? Mert ha 15, akkor ez nem jelent semmit. Ha 25, még akkor sem biztos, de az már gyanús.

2011. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, és én úgy tudom, hogy aki aszexuális, az igényli a testi kontaktust, csak magát a szexet nem. De annyira nem vagyok tájékozott, olvass el róla cikkeket és fórumokat.
2011. febr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
20n. Hát, régebben sem érdekelt különösebben. Testi kontaktusokról meg, azt sem szerettem soha ha szüleim ölelgetnek, nem csak kamaszkoromban, de kisebb gyerekként sem. Lehet köze ahhoz hogy érzelmileg is eléggé nulla vagyok (EQ 27, bár csak ilyen internetes teszt volt, ki tudja mennyire hiteles az), különösebben senkit sem szeretek, az meg ha törődöm kell valakivel, vagy velem akarnak, kifejezetten zavarni tud.. Szóval igazából nem is csak a szex rész nem érdekel, de úgy semmi ilyesmi...
2011. febr. 28. 16:30
 6/10 anonim válasza:
0%
akkor akaszd fel magad kérdező
2013. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet pszichopata vagy szociopata vagy. Komolyan.
2015. júl. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mostazonnal válasza:
ne vegyük félvállról a kérdezőt... sok minden állhat ennek a hátterében, ezt leginkább egy alapos öngvizsgálat vagy még inkább egy pszichológussal lehetne kideríteni. ami fontos: te jól érzed-e így magad? ha igen, nincsen semmi gond és lehet nem is fontosak az okok (bár még így is kiderítheted), ha nem érzed jól magad... akkor az már más kérdés
2019. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mostazonnal válasza:
egyébként az is érdekes kérdés, hogy maszturbálni vagy csak fantáziálni szoktál-e esetleg.
2019. okt. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Úr isten! Nem olyan primitív szaporodógép tudattalan állat a kérdező mint ti vagytok! Tudjátok mik vagytok ti? Állatok. Egyenrangúak vagytok az állatokkal, csakis azért van rátok szükség mert plusz munkaerő. Ráadásul még gondolkodni sem tudtok.

Tényleg amúgy meghalna belőletek tíz, senkit sem érdekelne mert tömegek vagytok, értéktelen sorozatban szaporodó állatok.

2021. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!