Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fáj a nyelőcsövem?...

Mitől fáj a nyelőcsövem? Lehet attól, hogy kicsit savtúltengésem van? Néha előfordul, hogy nyelni nehezen tudok. Ugye nem nyelőcsőrák vagy ilyesmi? 15/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 15:06
 1/1 anonim válasza:
Nem ártana elmenni vele egy orvoshoz (gasztroenterológus, belgyógyász). De nem kell megijedni, mert nekem is volt hasonló tünetem. Sőt, még enni sem bírtam, mert annyira fájt. Nekem refluxom van, nem zár rendesen a gyomorszájam és a sav visszafolyik a nyelőcsőbe, de erre kellett gyógyszert szednem, illetve diéta. Először én is csak savcsökkentőt kaptam, de az nem volt elég. valakinek elég. Sztem menj el dokihoz, és kérdezz rá. Egyébként nekem attól alakult ki, hogy fiatalabb koromban hánytattam magam, és lett egy rekeszizom sérvem. Csak nekem még a gyomrom is fájt.
2011. márc. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!