Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor kezd el futni a piros...

Mikor kezd el futni a piros csík vérmérgezésnél?

Figyelt kérdés
Ma reggel 7 óra fele véletlen egy fázisceruzát "bele állítottam a kezembe".... Pár milire (3-4 mm) ment csak bele, egy kicsit vérzett csak! Lehetséges, hogy vérmérgezést kaptam?? A csík még nem fut, de meddig kell figyelnem??? Mikor kezdhet el futni a piros csík??
2011. márc. 8. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom milyen futó piros csíkról beszélsz de menj el orvoshoz és kérj egy tetanusz injekciót ha ennyire félsz.
2011. márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy az nem sokkal utána elindul, de ha el is indulna nem kell megijedni, nem pár perc alatt folyik le az esemény. de lehet nem árt elmenni, hogy lefertőtlenítsék, te fertőtlenítted a szúrás után?
2011. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
már lenne tetanusz csík ...sajna saját tapasztalat, a kedves multi ahol dolgoztam, arra nem volt képes, hogy a vasárnapi munkavégzés alatt bekövetkezett sérülés - szerintük, csak piszkos volt a körmöm - után kórházba vigyen - bebuszoztam a szomszéd városba a traumatológiai ügyeletre, ahol kiszedték a fémdrótot a körmöm alól...mire el tudtak látni, már 15 centis piros csíkom volt, ez 5 órával a sérülés után volt...ennek ellenére javaslom, hogy a tetanusz oltást adasd be magadnak, a jövőbeli balesetekre tekintettel
2011. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!