Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A naposim megfelelő lenne?

Dag kérdése:

A naposim megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom hogy hülyén hangzik a kérdés, és biztos lesztek akik elítélik a szert!

De az a nagy szitu hogy akármennyit eszek nem hízok semmit!! 1 év alatt talán 3 kg-ot!!

Nagyon sovány vagyok! 190 és 603 kg!!! 23 éves férfi létemre e-miatt még a csajok körében is egy vicc vagyok:)

Azért hathat valamit a napo?

még 10-kg-nak is örülnék!


2011. márc. 10. 00:24
 1/6 A kérdező kommentje:
63 kg!! bocsi:)
2011. márc. 10. 00:26
 2/6 Biotéka ***** válasza:
még 10kg-nak is örülnék..hát annak ki nem? :D annyit tuti nem hoz :D na de a lényeg: mennyit eszel mennyi neked a sok? és tömegnöveléshez akarod ugye a naposint.. edzel is vmit? mert az nemártana.. és nemajánlom eggyáltalán..tudod pl m ia hatóanyaga v valami? rem olvasgattál utána...nemát mellé kis anti ösztrogén például..de a lényeg h mit és mennyit eszel egy nap és h edel e ezekre irj először..és inkább tömegnövelöt ajánlanék NORMÁLIS összeállitott étkezéssel amitöl garantáltan semmi bajod nem lehet..segitettem már párembernek akik igy gondolkodtak és megköszönték h lebeszéltem őket a kokszrol..meg am is nagyon kevés a testsulyod itt nem stero kell hidd el.
2011. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 óránként eszek, és mellette eljárok kondi terembe, már 1 éve!:) de nem hízok semmit!
2011. márc. 10. 19:02
 4/6 Biotéka ***** válasza:
és mit eszel? am a 2 óránkénti kaja az angyon helyén való látom odafigyelsz rá.táplálékkiegészitőket nem próbáltál még? szedhetnél tömegnövelöt meg creatint igy a 2 óránkénti kajával tudna legalább hasznosulni.
2011. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát húst! főzelékeket, azt rengeteget, meg elég sok tejterméket!! szedtem mellé volumass35-öt is!! de nem dobott semmit!
2011. márc. 10. 20:57
 6/6 Biotéka ***** válasza:
akkor nemtudom h mi lehet a gond :/ sajnos :/ ez genetika :/ te tudod h mit kezdesz de nem ajánlom a naposint..de ez cs az én véleményem..
2011. márc. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!