Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt hogyan tudnám megszüntetni...

Ezt hogyan tudnám megszüntetni és megakadályozni hogy újra vissza jöjjön?

Figyelt kérdés
A bal lábujjam begennyesedett mindkét oldalt. Már szeptember közepén voltam vele a sebészeten ahol megműtötték és nagyon fájt. Nem tudnám valahogy itthon kikezelni vagy megszüntetni, mert nagyon fáj.
2011. márc. 13. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Az orvosnál többet mi sem tudunk. És azért ő látott ia téged! Gennyesedés nem keletkezik ok nélkül. Tulsuly, cukorbetegség, sérülés, életkor. A doki ezt mind látta, amikor kezelt, mi meg semmit. Legalább írd meg, hogy tudjunk valami tanácsot adni.

Egyébként nekem is volt ilyen" betegségem". Persze bőrgyógyászhoz mentem, ő felírt rá antibiotikumot. A kúra letelt, de egyre csúnyább lett a sebem. Átadott a sebésznek. Ő kimetéltze bekötözte, de semmi javulás. Ez az állapot tartott vagy 2 hónapig. És amikor végleg nem tudták megállapítani, mi ez, váratlanul elmúlt a fájdalom, és 2 nap alatt begyógyult, eltünt a seb. ( 60 kiló vagyok, cukrom normális, cipőm nem szorít, stb)

2011. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!