Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz menjek kóros...

Milyen orvoshoz menjek kóros soványsággal? Több lent!

Figyelt kérdés

Sajnos akármennyit is eszek, nem tudok hízni. Azt vettem magamon észre, hogy hónapról hónapra soványabb vagyok. A bordáim kilátszódnak, a medence csontom pedig nagyon kiáll.

161 cm, és 41 kg vagyok. Nagyon félek hogy valami szervi problémám van, vagy valami ilyesmi, ezért az lenne a kérdésem, hogy ilyen "betegséggel" milyen orvoshoz forduljak?

Előre is köszi a válaszokat :)


2011. márc. 15. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is a háziorvoshoz, aztán majd ő elküld a megfelelő helyre.
2011. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) és nem tudod hogy hogy vizsgálnak meg? pl: vért vesznek?
2011. márc. 15. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:

háziorvos,ő ad beutalót vérvételre,meg ilyen olyan vizsgaálatokra


de nem mondom h sokban reménykedj,én is ezzel szenvedek,végigjártam elég sok orvost,belémtömtek mindenfélét,de semmit nem ért...annyi hogy sok kajával nem fogyok(de ez alatt azt értsd hogy napi legalább 4ezer kalória,amiben van sok édesség)

2011. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

vért vesznek mindenképp

vizeletvizsgálat is lesz,ez a fix

2011. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pajzsmirigyvizsgálatot is csináltak, utolsó?


Kérdező: Jah, gyanítom az első egy vérvétel lesz.

2011. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát remélem hogy azért találnak valami gyógymódot, mert most van egy barátom, és nagyon zavar hogy mikor ölel, érzem hogy érzi a csontjaimat :S meg folyton leszólnak a kiálló kulcscsontom miatt :( nem merek rövid újjú pólót hordani :( a bikinit meg sem említem xD


Köszi a válaszokat ! :D

2011. márc. 15. 10:33
 7/10 anonim ***** válasza:

igen,azt is,semmi baja

meg a vesémet,a keringésemet, azt hogy milyen gyorsan emésztem a kaját,tömtek étvágygerjesztővel,attól fogytam 5 kilót:D akkor mondtam h elég volt...


most gyógynövényes dolgokkal próbálkozom,belassitotta nagyon a szervezetem,remélem ezzel rajtam marad pár kiló

2011. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne zavarjon,nem tehetsz róla,szeresd igy is magad,párod is szeret téged,és tetszel is neki ha egyszer veled van,nem? csúnyának tartana nem lenne veled

önbizalom


és doki,hátha...

enni eszel bőven?

2011. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Reggeli, ebéd, vacsi, és még nasizok :D Amúgy milyen ez a gyógynövényes kezelés? én is kipróbálnám :P
2011. márc. 15. 10:39
 10/10 anonim ***** válasza:

mindenféle gyógynövényes tea és különböző növényi alapú olajok


de előbb egy rendes kivizsgálás,mert ha szervi bajod van,akkor ezt kezelni kell rendes gyógyszerrel


ha nincs,utána jöhetnek a próbálkozások,amik vagy használnak vagy ártalmatlanok


de első a kivizsgálás,mert vérszegénység,pajszmirigy,túl gyors anyagcsere állhat a háttérben

2011. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!