Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vizsgálatok suliban. O. O?!

Vizsgálatok suliban. O. O?!

Figyelt kérdés
10-18 év közöttiek: A suliban nektek minden évben van a kötelező vizsgálat? (súly,magasság,lúdtalp, stb.)
2011. márc. 15. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 évente kell ilyen vizsgálatot tartani úgy tudom.
2011. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán emlékszek,de tavaly tuti volt. Most hetedikes vagyok.. Jövőre lesz. :\\
2011. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha kétévente van, akkor jó. :) Remélem.
2011. márc. 16. 05:30
 4/12 anonim válasza:
Nálunk minden évben van.Kb.:márciusba
2011. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ma volt. 8. osztályos vagyok, utoljára hatodikban volt.
2011. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nálunk is minden évben van, én jövőre éretségizek.
2011. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
miért attól félni kell?
2011. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
van vizsgálat nálunk is,idágig általánosban még minden évben szinte volt,de most már csak 2 évente,de igazából nem kötelező egyik se.Nálunk 8-ban tök vizsgálatot is akartak,aztán mondtam,többen is mondtuk mindent elvégezhetnek,de ahhoz nem járulok/járulunk hozzá és kész.Először jöttek hogy kötelező,meg beírást kapsz,de nem is volt semmi,mondtuk hogy tisztában vagyunk hogy a betegnek joga van a vizsgálatot visszautasítania,erre nem tudtak mit mondani.Meg ha lány vagy akkor is annyira vetkőzől le amennyire akarsz,a csajok meg nem vették le a melltartót,nem tudott velük sem mit kezdeni,úgy vizsgálta őket.De azért ne búj ki minden alól.Meg a saját gyerekdokiddal is elvégeztetheted ezeket de akkor kérned kell egy papírt és azt bemutatni.
2011. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem félek a vizsgálattól, csak nem akarom, hogy kicikizzenek a súlyommal. Jó, igaz, hogy tavaly is elfordultak, amikor engem mértek, de aki írta az osztályomból az adatokat, az tudja és tavaly is elmondta...-.-
2011. márc. 22. 05:54
 10/12 anonim ***** válasza:
De eleve orvosi vizsgálaton az asszisztensnek vagy az ápolónak kellene az adatokat rögzíteni,úgy hogy azt más illetéktelen személy,ide tartozik az osztálytárs is nem tudja meg.De kérheted a vizsgálat előtt,hogy téged külön vizsgáljanak meg,eleve ez lenne a normális eljárás,így senki nem tudná meg a téged érintő dolgokat.Kérjétek meg az ofőt ha eddig nem így zajlódtak volna le a vizsgálatok,hogy ezentúl ti így szeretnétek.
2011. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!