Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet vért adni ha füvezek?

Lehet vért adni ha füvezek?

Figyelt kérdés

Nyilván nem közvetlenül utánna értem a kérdést hanem legalább 1-2 nappal később.

Ha már nem mutatható ki a vérben a THC, akkor ez azt jelenti hogy már lehet vért is adni?


2011. márc. 17. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Senkinek nem kell egy füves vére.

Magad úgy teszed tönkre ahogy akarod, de akkor másnak ne akarj "jót" tenni.

2011. márc. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 TWIO ***** válasza:
53%
Igen, adhatsz. A vér nagyon intelligens dolog, szét tudják választani, és ha úgy van rá szükség, csak egy adott részét felhasználni. Életet menthetsz :).
2011. márc. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a fecskendős droghasználat kizáró ok. (Az viszont egy életre.)
2011. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerinten meg nem fogjak felhasznalni... Nem kockaztatnak ilyenekkel!


Egyebkent 1,5 honapot mondanak kimutatasra de hajszalban allitolag orokre megmarad amig le nem vagod az akkor nott reszek.


Ugh meg meg van par szerv amibol sokaig kimtathato... Mellekvese talan meg gerincvelo :S passz.


Inkabb varj meg vele szerintem!

Meg rem nem vagy fuggo...

2011. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TWIO ***** válasza:
Épp' ezért nem szabad túlreagálni. Attól tartok, számos embert itt az előítéletek irányítanak. Én magam ugyan nem élek ilyen szerekkel, de semmi bajom velük. A marihuána nem vált ki fizikai függést. A pszichikai függés kapcsán meg úgy gondolom, jogos a kijelentés: vérrel nem kerül át :). A vérre szükség van. Ilyen nincs, hogy "nem használják fel", meg "nem kockáztatnak". Ez nem opció, sokkal kevesebb vér van, mint amennyire szükség van.
2011. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%

17:02 vagyok.


Nah majd ha kovetkezonek megyek megkerdezem a dokit.

Am meg mekkora perpazvar lenne mar ha kiderulne h elfogadjak?


Jah sokkal kavesebb a ver mint amennyi kene mert foleg gyogyszergyartasra megy...


Am meg nem hizem higy tul sokat talalkoztal mar fuvesekkel eletedben mert akkor nem lennel ilyen elnezo. Olyan hihetetlenul el van butulva egy-ketto es annyira belassult hogy 2 perc mire egy mondatot kinyog... A testi fejlodesben full meg van love, olyan mint egy kis gorcs.

Az meg mas kerdes h masszivabb hasznalat utan nem all fel a farka xD


De am ezek a tenyleg fuggo kategoria, azt en is elnzem aki havi 1-2* sziv, de nem nagyon orulnek neki ha a pasim ilyen lenne... Vagyis hat nem is allnek ossze drogossal...

2011. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18:28 kösz, ezt a nem túl inteligens és diszkrimatív választ
2011. márc. 17. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Akinek nem inge ne vegye magara.


En ismertem az a sracot es azt a tarsasagit kesz erre nem tudok mit mondani csak ennyit. Vagy ott van unokatesom aki naponta tobbszor is sziv es ilyen. Csak leirtam milyennek latom oket.


Gondolom akkor te sem a havi 1-2* tepsz...

IntelLigens...

2011. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Jahm am megjegyzem engem egy kis orrfolyassal nem engedtek vert adni - ennyire kell nekik- azt mondta a dokino hogy ezt inkabb hagyjuk maskorra - pedig ha arra gondolsz elozo valaszolo a ver alakos elemeit hasznaljak fel... Ezt is ki lehetne szurni.


Szerinted az a dokino aki elkuldott hogy betegen - am mar nem is voltam beteg- ne adjak vert mit mondott volna egy fuvesnek?


Te kerdezo meg vigyazz magadra es ne amortizalodj le ugy mint a regi ismeroseim/ unokatesom!

2011. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 astonmark válasza:
100%

Az idiotább rétegnek elmondom! Lehet vért adni még akkoris ha ippen bevagy tépve.

A véredben benne van a THC és megsemitít olyan virustörzseket amelyik az aicheimer kórért és még sol másért felelős! Ezt tudjak az orvosokis a nejem főorvos és elmondta hogy ha fecskendős droghasználat volt az elmult 2 évben akkor nemlehet ha fűvet szivott még egészségesebb is a vér és vérplazma is!

2017. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!