Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet Kombucha gombát kapni?

Hol lehet Kombucha gombát kapni?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam, a gyermekorvos dédnagymamám mindig kombucha teát itatott velem és emlékeim szerint soha nem is voltam beteg, amíg azt ittam. Külföldön laktunk és annó meg is kíséreltünk egy kombucha szállítást, de sajnos nem bírta és elpusztult. Szeretnék itthon tartani egyet. Kint külföldön sokan csinálják, hogy a gombaszaporulatot leválasztják és odaadják másoknak, kíváncsi lennék arra, hogy itt Mo.-n is van-e olyan aki szívesen ad egy ilyet, de akár ki is fizetem. Budaörsön lakom, de Pest környékére is szívesen elmegyek érte.
2011. márc. 20. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vegyél! Van aki direkt ezzel foglalkozik, lehet vásárolni, de nagyon drága.


ezzel szemben sokan adnak neked ingyen is. volt egy fórum ahol a japán kristálygombát tárgyalták, ott valaki ilyet is adott volna ingyen és szívesen. nem találom a honlapot, de ha meglesz belinkelem.

próbálj keresni ilyen fórumokat, sok van.

2011. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, közben már találtam már oldalt ahol szívesen adnak a szaporulatból. :) Köszi a válaszodat!
2011. márc. 23. 06:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Meg tudnád írni hogy végül hol sikerült venned?Köszönöm!
2011. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kombucha gombámat én erről az oldalról rendeltem:


www.my-crazy-life.gportal.hu Szerintem egyáltalán nem volt drága, 1500 Ft volt postaköltséggel együtt. De amúgy más oldalakon láttam 2000 fölött is,úgyhogy szerintem ez a legolcsóbb, ráadásul gyorsan kiküldte a lány, akitől szereztem!

2011. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És használod?Finom amit érlelsz vele?Nem undis?
2011. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én egy bácsitól kaptam, aki nem kért érte semmit, sőt olyan aranyos volt, hogy még a postaköltséget sem engedte, hogy kifizessem (pedig az volt nagyjából 1000Ft). A kombucha tea nem "undis", nyilván szokni kell az ízét, barátkozni vele, de egész hamar megszokja az ember.
2012. ápr. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!