Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megosztanátok néhány tapasztal...

Megosztanátok néhány tapasztalatot a végbéltükrözésről?

Figyelt kérdés
Tudom kellemetlen téma, de sajna úgy adódott, hogy jövőhéten esedékes lesz. Eddig a legkomolyabb orvosi beavatkozásom max vérvétel volt, így aztán jócskán meg vagyok ijedve. Nő vagyok, természetesen jártam már nőgyógyásznál, de azért ez gondolom még sem hasonló kategória. Egyszerűen nem tudom elképzelni. Megosztaná velem valaki, még is hogyan zajlik maga az egész vizsgálat? Meddig tart? Fájdalmas?
2011. márc. 22. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
[link] itt alul le van írva,mások mit éreztek.Én ennél a cégnél csináltattam meg,de altatásban,így nem tudok véleményt mondani.Csak és kizárólag altatásban csináltatom mindig,sajnos évente ismételni kell,mert levettek egy jóindulatú daganatot,az orvos szerint nem baj ha évente egyszer elmegyek kontrollra. 30/nő
2011. márc. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!