Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rá ejtettem egy 17kg os súlyt...

Rá ejtettem egy 17kg os súlyt az ujjamra most elég fekete s a fél körmöm kék, számíthatok, hogy a köröm le fog esni?

Figyelt kérdés
S ha valakinek volt még ilyen jellegű problémája ,mennyi időn belül múlt el?
2011. márc. 24. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most annyit tehetsz, hogy jegeled, egyébként hónapokra számíthatsz, hogy lenőljön a köröm.
2011. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a lábamra esett hasonló nehézségű vaslemez. Bekékült a körmöm és leesett, hónapok alatt nőtt vissza rendesen, és sokáig k.rvára fájt. Kb egy hónapig.

Nem tört el az ujjad? mert az kész csoda.

2011. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Bár nem tudom melyik ujjadról van szó, a lábujjról személyes tapasztalataim vannak. Szűk túracipő és sziklába rúgás miatt már vesztettem el nagylábujjkörmöt.

Más alkalommal szintén túrán, ugyancsak sziklába rúgás miatt bekékült/lilult mindkét mindkét nagylábujj-körmöm, de nem esett le, hanem kb 1 év alatt lenőtt.

2011. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Átérzem a baj súlyosságát,velem tegnap történt hasonló,(csak épp betonlappal)és azóta még persze nem múlt el a feketeség a körmömről,sőt semmit nem változott!:(
2011. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a cipőm nyomta meg úgy hogy fekete lett a körmöm..Szerintem 1 év beletelt mire lenőtt a feketeség. És persze mikor történjen ha nem tél végén, így egész nyáron zárt cipőben kellett járnom, mert undorítóan nézett ki az a nagy feketeség.
2011. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kezemen a kicsi új melletti ,még nem esett le tegnap történt ez azt jelenti ,hogy nem is fog?Jah és lehet elvan törve de nem tudnak ezzel az orvosok sem mit csinálni gipszbe nem lehet rakni ha nem hüvely ujj szóval egész nap úgy hordom ,hogy össze van kötve a "FUCK YOU"s ujjammal!
2011. márc. 24. 17:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem esett még le,(szintén tegnap történt a baleset,és rohadtul fáj!)de hogy lehetsz olyan béna,hogy ráejted a súlyt az ujjadra?:D
2011. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért még el kellene menned dokihoz, a körmöd mellékes ebből a szempontból, de a törést szakszerűen rögzítik sínnel, vagy valamivel. ha rosszul forr össze, életed végéig fájhat, gondokat okozhat, begyulladhat az ízületed tőle, stb. És ha akkor mész dokihoz, akkor megint eltörik, hogy helyrerakják. Úgyhogy szerintem inkább most menj el :)

A körmöd amúgy napok múlva is leeshet sajna, de kívánom neked, hogy ne történjen meg :)

2011. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

17:51

Raktam vissza a helyére s lecsúszott s pont ott volt a kezem.

Hát nagyon remélem nem esik le:(

2011. márc. 25. 00:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy van az ujjad,és a körmöd?Én voltam az akit szintén hasonló baleset ért,és kb ugyanakkor.Az én körmöm nem jött még le,de nagyon "feszül" és fáj,az egyik oldaláról eltűnt a fekete elszíneződés,de a körmöm alól valami gennyes valami szokott előjönni.Ja és olyan mintha nem akarna nőni a köröm sem,mert a többit már vágtam azóta,de ez a sérült,még semmit sem nőtt.Remélem a tiéd jobb állapotban van.
2011. márc. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!