Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aloe Vera Berry Nectarból...

Aloe Vera Berry Nectarból mennyit kell inni?

Figyelt kérdés

sziasztok!


Vettem Aloe Vera Berry-t, a hátuljára az van írva , hogy ajánlott napi adag 240 ml, ami kicsit soknak tűnik, mivel 1 literes a doboz. Én eddig kávéspohárnyit ittam meg belőle. De amúgy mennyit kell? Köszi a válaszokat!


23/l


2009. febr. 25. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Szent ég, képes voltál ilyen drága löttyöt megvenni???
2009. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olcsóbban jutok hozzá! :)
2009. febr. 25. 08:30
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Szia!


1 éve én is ittam nekem 2-szer egy kávépohárnyit ajánlottak reggel, este!

Az ára pedig magas, de legalább megéri azt a pénzt, mert jó készítmény!!!!

9 hónapos anyuka!

2009. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen , igen, még csak egy hónapja iszom, de a vírust is elkerültem, pedig mindenki beteg volt körülöttem.
2009. febr. 25. 09:55
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első válaszolónak üzenem hjogy ne lötty hanem egy értékes aloe vera gél.És az hogy drága az csak azt jelenti, hogy maga az ár egy csúcsminőséget képvisel, amit te nem kapsz meg sehol üzeleti forgalomban.

Szal ennyit a véleményedről.

Én is iszom a Berryt.

A kávéspohárnyi nagyon sok jajj, persze nincs negatív mellékhatása csak pozitív,ha többet iszol az előírtnál semi bajod nem lesz.

3 centiliter az ajánlott napi adag, azaz kb 3 evőkanálnyi minden nap. És a gélnek 1 hónapot kell kibírnia vagyis ha napi 3 eknyit iszol kb 1 hónap múlva kell elfogynia.

Valóban nagyon jó termék, mióta iszom nincs semmi problémám.

2009. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

amúgy megkérdezhetem, hogy te mennyiért veszed? mivel azt írtad ocsóban tudsz hozzájutni :_)

25/l voltam

2009. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 ezerért.
2009. szept. 14. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Annyi az ára, 6100 valamennyi, ha termékforgalmazótól rendeled, viszont interneten is árulnak forever termékket, ami abszolut illegális és ott bizon a 3x hasznot is rátesznek + a postaköltség, kész rablás :@

Én is 6ezer körül rendelm.

2009. szept. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem édesanyám nem netről vette hanem talán gyógyszertárban vagy nemtudom...de ő 7500at fizetett érte..
2009. dec. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!