Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beütöttem a mosdókagylóba a...

Beütöttem a mosdókagylóba a fejtetőmet, nem élesen, hanem tompán. Nagyon megszédültem, és most a halántékomnál, és az orrnyergemben nagy nyomást érzek, mintha el akarna indulni az orrom vére. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szédülök még most is.Származhat ebből komolyabb bajom?(agyrázkódás, vérömleny...)Mit tegyek?sokszor hallani ilyet, hogy pár óra múlva baja lesz az illetőnek.Máskor is ütöttem már be a fejem, de egy puklin kívül semmi nem történt.Ez a dolog meg 20perce volt.
2009. febr. 25. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg kaptál egy enyhe agyrázkódást. ha fáj a fejed, szédülsz, hányingered van, neadjisten elájulsz, vagy hánysz, mindenképpen menj orvoshoz. egyedül ne közlekedj, főképp ne lépcsőházban, vagy jégen. egyébként sem árt elmenni dokihoz, még ha nincsenek is erős tüneteid, mert ki tudja. valszeg készítenek majd egy röntgent.
2009. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj orvoshoz, valakit hívj el magaddal mert váratlanul is elájulhatsz.


Akár menj be még ma az ügyeletre, vagy holnap reggel az orvoshoz gyorsan.


Most látom mikor írtál... hogy vagy azóta?

2009. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésedet, aludtam egy nagyot, a fejem még kissé sajog.De azt gondolom talán nem lesz semmi nagyobb baj belőle.Hányingerem nincs, és már nem szédülök.Köszönöm a válaszokat.Már megnyugodtam, csak nagyon ideges lettem.
2009. febr. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!