Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen Kaposváron MrI viszgála...

Milyen Kaposváron MrI viszgálat? Milyen ott? Kaposvári Egyetem Diagnosztikai Központ.

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Pontosan mire vagy kíváncsi?

Engem azért küldtek oda, mert ott van nyitott mri gép és nem nagyon bírom a bezártságot.Így se volt kellemesebb, mert a fejemet lerácsozták, de kaptam a kezembe egy gombot, hogy nyomjam meg, ha nem bírom tovább.

Kedvesek és segítőkészek voltak, az épület szép, tiszta.

Elég messziről utaztam oda és teljesen más mint itt nálunk, csak azért írtam a tisztaságot és hogy kedvesek voltak.

2011. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is az a problémám mind neked.Nyitott gép miatt kérdezem.Lehetett kérni,hogy nyitottba mehessek?Mennyi idő mulva adták oda az eredményt?
2011. márc. 31. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doki aki beutalt, ő írta rá a beutalóra, hogy nyitottba, persze ott mielőtt bementem még megkérdeztem, hogy biztos a nyitottba raknak-e?

A leletet kipostázták az itteni dokimnak 2 nap alatt.

Nem tudom milyen a zárt, de itt a fejed mögött nyitott és a lábaidnál is kilátsz, és az is megnyugtató, hogy melletted lesz egy nagy üvegfal és előtte elmondják, hogy nyugi, onnan fognak nézni, ha bármi gond van nyomjad meg a gombot és jönnek, kiszednek hamar.

Majdnem nyomtam az elején, de aztán ki kellett bírnom, nem akartam még egyszer végigcsinálni.Elkezdtem énekelni magamban és mindenfélén agyalni, hogy most nyaralok meg ilyenek.Olyan 20 perc volt nekem.

Kitartás!!

2011. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ráiratom a dokival a papírra.Hány gép van kaposváron?Adtak kontraszt anyagot?Az milyen volt?
2011. márc. 31. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, írasd rá a dokival, én is megmondtam, hogy a rendesbe nem fekszek bele, mert nem fogom kibírni.

Kontrasztanyagot nem adtak, semmi nem volt csak az ékszereimet kellett levennem.

Szerintem 2 vagy 3 gép lehet, mert mindig 2 felé mentek az emberek akiket hívtak, de ezt nem tudom.

Időpont előtt jóval odaértem és azt hittem várnom kell, de aztán 3 perc múlva már hívtak is, hogy üres a gép , mehetek.

2011. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon jó:)Megnyugodtam picikét.Akkor nem olyan vészes.Akkor hamar megküldik a leletet.Mostanában voltál te?
2011. márc. 31. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2 éve voltam, de szerintem most is ilyen lehet, nem hiszem, hogy változott volna valami.

Egyébként amikor jöttem ki, kérdeztem az egyik nőt, aki bent volt az üvegfal mögött, hogy találtak-e valamit, mert úgy aggódok.Azt mondta , hogy nyugi, csak az látszik, hogy van pár tömött fogam.

A leleteim kész is voltak egyből, de nem adták oda, azt mondták csak az orvosnak.Ezért postázták.És tényleg nem volt semmi baj a fejemmel.

2011. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor hála az égnek:)aranyosak voltak.Akkor már ők egyből látják ha valami gubanc van nem?
2011. márc. 31. 14:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, biztos, hogy látják.Szerintem ők nem mondhatják meg, hogy mit látnak, de én olyan szinten paráztam, hogy a nő megmondta, hogy nincs semmi baj, nyugodjak meg.

Hamar átesel rajta és remélem mindent rendben találnak neked is.

2011. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem olyan vészes?Nagyon köszönöm a segítséget.megnyugtattál azért:)
2011. márc. 31. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!