Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehetne megszüntetni a...

Mivel lehetne megszüntetni a köhögést?!

Figyelt kérdés

Hétfőn nagy torokfájással mentem a dokihoz,aki az antibiotikum mellé még írt fel ACC-200-at is.

A Gond ott van,hogy azóta,hogy szedem és iszom a gyógyszereket,azóta olyan rettenetesen komolyan köhögök,hogy vannak pillanatok,amikor azt hiszem megfulladok!!!

Mi a véleményetek?

Álljak le az ACC-vel,mert lehet az irritálja a torkom a köhögésre vagyis ingerli,de nagyon.

Már aludni sem tudok 3 napja csak 2-3 óra hosszákat.

Holnap vissza megyek a dokihoz,de kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Köszi!


2011. márc. 31. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Főzzél magadnak karamelles hagymateát, vagy zsálya teát. Csodákra képes. A zsálya teából csak reggel. és este igyál meg 1-1 pohárnyit, mert erős tea, de a hagymateát kortyolgathatod egész nap.
2011. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is a hagymateát ajánlom.Már egy bögre elfogyasztása is csodákat tesz.
2011. márc. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi okozza a köhögésed. Régen egy inkompetens doktor nekem is ezeket írta fel, aztán egy hozzáértő megtalálta a valódi megoldást is.
2011. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
...és titok?:D
2011. ápr. 1. 13:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem titok, de mint írtam, attól függ, mi okozza a köhögésed. A betegség okát kell megszűntetni. Azt az orvost sajnos már nem tudom ajánlani, aki nekem segített. Isten nyugosztalja.


Egy nagyon jó orvost viszont szivesen ajánlok, ha írsz privátot.

2011. ápr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!