Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rám miért nem hat a koffein?

Rám miért nem hat a koffein?

Figyelt kérdés
Megiszok pár kávét, fekete teát iszok egész nap és mégis bármelyik pillanatban el tudok aludni, sose vagyok frissebb tőle, semmi változás nincs. Nem értem hogy lehet ez?
2011. ápr. 5. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha átlép a koffein egy bizonyos mennyiségi hatást, az ellenkezője lép fel. Vagyis a vérnyomásod az egekben van, de te úgy érzed,mintha elaludnál. Sűrgősen le kéne napi 1 kávéra szoknod.
2011. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor sem hatott mikor csak egyet ittam... az sem ér semmit. De miért? Más aludni sem tud ha este megiszik egy kávét, de nálam nincs ilyen.
2011. ápr. 6. 13:12
 3/4 anonim válasza:

Szia! :)

Imádom a kávét, de délelőtt 10 után már nem iszok, eszek semmit, ami koffeintartalmú, mert virrasztok. Ugyanis a koffein akár 8 órán keresztül is tekereg a testben. :)

De érdekes a te eseted. Nem alacsony a vérnyomásod? Vagy ilyesmi?

2011. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
neked eleve magas a vérnyomásod, ezért nem érzed már. ki kéne vizsgálni
2011. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!