Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Allergiától lehet láz/hőemelke...

Allergiától lehet láz/hőemelkedés?

Figyelt kérdés
Igazából átmentem 1 jó kis mandulagyulladáson meggyógyultam múlthéten szerdán kb és hétfőn 37,5 fokos kis hőelemkedésem volt.Talán még tegnap éreztem 1 kicsit nap közbe meg hétfőn a torkom kapart 1 picit olyan furcsa érzés volt de már azis elmúlt meg a láz is hirtelen semmi bajom csak tüsszögök egész nap rengeteget orrom bevan dugulva főleg éjszaka és alig tudom néha kifújni.Szerintetek most mivan?
2011. ápr. 6. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi előző válaszoló DE LEHET!Én szénanáthás vagyok és évekig amíg nem találtam rá a megfelelő gyógyszerre mindig hőemelkedésem volt allergiás szezonban!Volt olyan,h.1 hónapig minden nap!Menj vissza az orvoshoz és kérj időpontot allergia szűrésre ha még nem voltál!A viszkedő garat általában az allergia egyik biztos jele!Neked van ilyen tüneted? jobbulást! :)
2011. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!