Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ortopédián mennyire kell...

Ortopédián mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
Enyhe gerincferdüléssel küldött a gyerekorvosom ortopédiára.Tudom,hogy az orvosnál nincs helye szégyenlősségnek,de 7.-es vagyok,és nagyon utálok más előtt vetkőzni.Persze nyáron fürdőruhára levetkőzök ám,de teljesen nem!Szóval mit várhatok?És egyáltalán mit fognak velem csinálni?
2011. ápr. 7. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

csak felul, melltarto maradhat. az fogja, hogy beall moged, es mikozben az ujjat huzza vegig a gerinceden, azzal egyutemben lehajolsz.

Nemkell rosszra gondolni, de ezt csinalja:D Utana jo tanacsokkal fog ellatni :)

2011. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:)Köszi.Hát gondoltam is,hogy nem a gatyámat kell levenni.De akkor előröl nem fog nézegetni,ugye? :S
2011. ápr. 7. 19:00
 3/13 anonim ***** válasza:
Ruhában hogy nézné meg a deformációt?
2011. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elolrol es hatulrol es oldalrol is meg fog nezni egy kicsit, hogy milyen a testtartasod, es min kell valtoztatni. Pl jaras, vallkihuzas, meg egyebek. De nem bantani akar, csak segiteni :)
2011. ápr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"előröl nem fog nézegetni,ugye? "


Feltéve ha a gerinced hátul van!

2011. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Bugyi-melltartó-zokni maradhat csak. Elé állsz neki háttal, megnézi a hátad, lehajoltat, végig húzza az ujját a gerinceden.

Elölről is megtekint, plusz oldalról. Járnod kell majd előre-meg vissza, hogy séta közben is lássa.

2011. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oké,köszi mindenkinek.Hát nem várom azért. :(


:)

2011. ápr. 8. 15:50
 8/13 anonim válasza:
engem levetkőztetett egy szál bugyira! semmi mást nem engedett felvenni, és 14 éves vagyok! szerencsére nő volt.
2011. ápr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Istenem (ne nevessetek ki!)de annyit sírtam miatta,hogy mennem kell!De hát 12 éves vagyok,ez talán mentség...Ráadásul pasi lesz az orvos,nem akarok menni!De anya rendes volt,mondta,hogy az orvosnak olyan,mintha a tenyeremet nézné,neki ez megszokott,hogy (majdnem) meztelen vagyok. :S
2011. ápr. 9. 21:32
 10/13 anonim ***** válasza:
na mivan kislány, sikeresen tulelted? :)
2011. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!