Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van mindig hányingerem...

Miért van mindig hányingerem a rántott hústól?

Figyelt kérdés
Mostanában ha rántott húst eszek rizzsel, de ha rá is gondolok, elfog a hányinger. Most is ettem egy tányérral, és legszívesebben visszahánynám.
2011. ápr. 8. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem túl olajos?
2011. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet..
2011. ápr. 8. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Kerüld a rántott húst, de a többi véres húst is. Amit kivált belőled, jelzés értékű. Megijeszteni nem akarlak, ezért nem is írom meg unokahúgom tragikus betegségét, amely azzal kezdődött, hogy utálni kezdte a húst...
2011. ápr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha már szóba hoztad, akkor írd le, megijeszteni nem fogsz.
2011. ápr. 8. 15:30
 5/8 A kérdező kommentje:
esetleg gyomorrákra gondolsz?
2011. ápr. 8. 15:31
 6/8 anonim válasza:
Nincs véletlen tojásallergiád, lehet azért van tőle hányingered.
2011. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok allergiásm igazából egészséges vagyok, szóval amit a második válaszoló akart mondani, csak mégsem mondta, az is mindegy. Tesóm most ért haza, azt mondta neki is fáj, meg hányingere van. Lehet akkor tényleg olajos volt.
2011. ápr. 8. 16:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor a történet: az unokahúgom egyszercsak elkezdte utálni a húst. Annyira, hogy végül már alig bírta a kezlébe venni, de muszáj volt, mert a férje állandóan azt evett volna. Summa-summárum: mellrákot kapott és az orvos szerint a hústól való iszonyodás egy komoly jezés volt, csak nem tudtuk.
2011. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!