Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Áttértem arcápolás terén a...

Áttértem arcápolás terén a natúr kozmetikumokra (Alverde), és kijött jópár mérges pattanás, meg a szemem alatt ilyen kis apró piros pöttyök egy csomóban, ami közelről látszik?

Figyelt kérdés
Ez most jót jelent? (hogy méregtelenít a bőröm) Vagy rosszat? (hogy érzékeny rá, és hagyjam abba)?
2011. ápr. 8. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy plusz a rosszra. A méregtelenítés a veséden és a májadon keresztül zajlik. Ha ragyás a bőröd, az mindent jelent, csak jót nem.
2011. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy natúr, nem feltétlenül ártalmatlan.Lehet hogy az átlag kozmetikumokkal jobban járnál, vagy valami spec. termékcsaládot válassz, bár ha kozmetológussal megnézetnéd a bőröd, az se ártana...
2011. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Abbahagytam, mert egyre rosszabb lett. Alverdét többet nem veszek. Maradok a shea vajnál.
2011. ápr. 11. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!