Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A busz sofőrnek lehet beleszól...

A busz sofőrnek lehet beleszólása h higiéniai szempontokat figyelembe véve kiket enged fel a buszra?

Figyelt kérdés

Jöttem hazafelé és látom h az első ajtón 3 cigány csöves szállt fel, az 1iknek szanaszét volt törve az arca a haja foltokban hiányzott vakarózott stb

Ezek biztosra vehetők h vmiféle fertőzést terjesztenek ugye?


2011. ápr. 9. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg szerintem lenne beleszólása, de gyakorlatilag biztosan féltik a bőrüket a buszvezetők (meg is értem őket, különösen éjszakai járatokon). Abban teljesen igazad van, hogy a többség érdeke az lenne, ha ilyen embereket nem engednének tömegközlekedni (a metrón elvileg nem is utazhatna fertőző beteg), csak hát ki vállalja be, hogy a kliens (esetleg egész banda) agresszív lesz...
2011. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nálunk a Tesco saját járatán ki van írva, hogy nem megfelelő higiéniai állapotú valamint illuminált állapotban lévő személyeket nem áll módjukban szállítani.

Gondolom ez a Volánnál, vagy BKV és a többieknél sem lehet másképp.

2011. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fúúúúúj.

Van beleszólása.Ki is van írva a buszon(tájékoztatóban),hogy koszosan büdösen stb,nem lehet felszállni.

Nem értem azt a sofőrt.:S

2011. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

elvileg lehet beleszólása

gyakorlatilag általában lesz.rják

de már volt olyanra példa, hogy ültem a villamoson, fel akart szállni 2 részeg csövi és a villamosvezető (egyébként nő) közölte velük, h őket nem viszi sehova... le is szálltak egyből

2011. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bkv-n és a volánon sem utazhat fertőző beteg. Általában a sofőr le tudja őket szállítani, ha nem akkor úgy tesz, mintha hívná a kallerokat, akik majd lezavarják. A 4-es 6-oson legalábbis az egyik vezető ezt csinálta, és le is szállt az illető.
2011. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek a légynek nem ártottak volna úgy levoltak gyengülve, de a az öreg cigány asszony ijesztő volt kendő a fején nagyon püffedt arc gusztustalan volt nah vérzett a keze is
2011. ápr. 9. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, tilos utaznia fertőzőeknek, és a "ruházatával undort keltő" embereknek.
2011. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!