Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullhat ennyire a hajam?

Mitől hullhat ennyire a hajam?

Figyelt kérdés

4 hónapja elkezdtem szedni a Cipralex nevű antidepit, de egyúttal abbahagytam a Tri-regol fogamzásgátlót. Elképzelhető, hogy valamelyiktől kezdett el hullni? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Jövőhéten megyek vérvételre is. Azért idegesít annyira, mert már lassan másfél hónapja szedem a Biovanne plus-t meg a Revalidot és továbbra is hullik a hajam :(((

Nem szeretnék megkopaszodni....

Előre is köszi a válaszokat!


2011. ápr. 10. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A Tri-Regoltól megritkult a hajam, és soha nem is sűrűsödött vissza - 17 éves voltam. Ja, kitágított egy agyi eret, ennek köszönhetően azóta vagyok migrénes. Ha 1 hónappal tovább szedtem volna, agyvérzést kaptam volna - az orvos mondta. A barátnőm szintén majdnem meghalt a Tri-Regolnak köszönhetően, szintén ennyi idősen, csak nem agyi, hanem a lábában kialakult trombózisnak köszönhetően... Vagyis kérj másik gyógyszert! A Cipralex öl, butít és nyomorba dönt, a problémádat nem oldja meg!

Kérdésedre visszatérve, nekem sem segített akkor egyetlen hajnövesztő szesz vagy kapszula sem...

2011. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én sokáig szedtem a Tri-regolt és nem volt nekem - szerencsére - ilyen bajom tőle. Azért hagytam abba, mert már nagyon fájtak a melleim az utóbbi időben végig a gyógyszer szedése alatt....

Attól félek én is, hogy nem fog rajtam segíteni semmi 'csodabogyó'.... A Cipralexet pedig pánikbetegségemre szedem sajnos, nem tölt el boldogsággal, hogy ezt kell szednem, elhiheted...de remélhetőleg hamarosan letehetem :)) Főleg, ha netán attól kezdett el hullni a hajam...

2011. ápr. 10. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!