Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehet ilyenkor az orvos...

Mit tehet ilyenkor az orvos (fájdalomcsillapítás)?

Figyelt kérdés
Volt egy félresikerült fogászati kezelésem (maszek orvos beletörte a gyökeret a számba és szétbarmolta a fejem), A szájsebészeten kivésték a betört gyökeret és azóta szenvedek... Xiloxot írtak meg mondták hogy a cataflam is segít, de úgy érzem nagyon keveset.. így is falkaparhatnékom van néha... Ezek már nem gyenge fájdalomcsillapítók:S A háziorvosom írhat erősebb gyógyszert?
2011. ápr. 10. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Az orvos nem tehet többet, neked kell tenned.


Nekem is volt ilyen, és kb 6 napig csak feküdtem utána, amit mondtak is hogy muszáj ha azt akarom hogy hamarabb gyógyuljon.


Szóval én neked is csak azt tudom javasolni, hogy feküdj egész nap, próbálj aludni, és ne egyél szilárdat csak teát vagy pudingot, vagy tejpépet.


Ha wc re mész nem szabad erőlködnöd.


Minnél többet ugrálsz annál több vér tódul oda, és annál jobban bevérzik a fogágy, aztán annál nehezebben fog gyógyulni.


kataflam, sanax, vagy altató, mást nem tudsz tenni.


De nyugi 4-5 max 6 nap és klasszisokkal jobb lesz!

2011. ápr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy még azt tudod tenni, hogy elmész a helyi fogorvoshoz, és beinjekcióztatod egy kis fájdalom csillapítóval, és akkor nyersz 3-4 óra zsibbadást, ami talán elég lesz ahoz, hogy elaludj.

Ahogy elalszol kikapcsol a fájdalom érzet.

2011. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jegeld az arcodat. Mikor volt a szájsebészeti műtéted? Nincs begyulladva a sebhelyed?
2011. ápr. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn vésték ma vasárnap van. Gyógyul gyulladás nem látszik a duzzanat lejjebb ment. Csak a fájdalomérzet maradt.
2011. ápr. 10. 10:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyhén öblögetheted jó erősre főzött kamillateával, de csak enyhén, inkább tedd rá a folyadékot, és hagyd rajta addig, ameddig bírod. Nehogy a véralvadékot kizubogtasd a foghelyedről. Egyébként van benne? Nem öblögetted ki már jóval előtte? Mert akkor fogmedergyulladásod lehet.
2011. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Véralvadék nincs benne. Semmi nincs benne simán csak fáj érzékeny mindenre...
2011. ápr. 10. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!