Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a bolha ellen?

Mit tegyek a bolha ellen?

Figyelt kérdés
Már kb. 3 hete egy **** kis bolhától szenvedek. Többször ágyneműt cseréltem, mindig mosom a ruháimat, és mindig fürdök is de csak nem akar itt hagyni. Az egész lábam teli van marva, van olyan hogy egy kis helyen 7db csípés van. Mit tudnék tenni hogy elhúzzon vagy megöljem ezt a kis idegesítő bolhát?:D Előre is köszönöm a válaszokat.:)
2011. ápr. 18. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos bolha?

Ha az, veszel Neostomosan ampullát. 1 liter vízben 1 ampullát feloldva bepermetezel vele mindent. Ha padlód van, eggyel felmosol. Mindezt megismétled 3 nap múlva.

2011. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szórd be a szönyeget ha van...bolhairtó porral.Mindent kinnt kirázni,porszívózni,porszívózni....
2011. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Barátomnak is ugyanez volt a baja, kicsi csípések sa la la.mi vettünk neki bolhanyakörvet ráraktuk a lábára a bokájához és eltűnt a bolha.lehet éhen haltXD
2011. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogd meg a bolhat es old meg. Van kutyatok, honnan kerult oda ez a bolha?

Gazda bolt, gyogyszertar. TAlan ott talalsz valami olyan szert, amivel kilehet irtani, hiszen nem biztos, hogy 1db bolhad van.

2011. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy cipőben járunk.

Még nekem sem sikerült megszabadulnom a bolhától, de a bolhanyakörves ötlet nagyon tetszik, ki is fogom próbálni.

Egyszer nekem volt erre egy nagyon jó rovarirtó spray-m, sajnos nem tudom már a nevét, csak azt tudom hogy hosszú volt a doboz és sárga, és ha fújtam a bőrömre egy kicsit belőle, 3 napig semmilyen bogár nem ment a közelembe. Ha eszembe jut a neve, akkor leírom azt is.

Remélem, hogy mostmár végre sikerül megszabadulnunk a bolhától :)

2011. ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha már 3 hete nálad van, akkor az nem egy bolha, az folyamatosan szaporodik :s
2011. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már nincs végre:D kb minden másnap cseréltem ágyneműt meg midnig mostam a ruhát és eltűntek a kis mocskok:P
2011. máj. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!