Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leforráztam magam miközben...

Leforráztam magam miközben csináltam a rántottát. Borogatom, tehetek más egyebet?

Figyelt kérdés
Egy olyan 8*5cmes részen leforráztam a lábamat a serpenyőből kikukucskáló olajjal. Hólyagosodni nem hólyagosodik (eddig legalábbis), vöröses narancssárgás színe van. Mit tehetek még?
2011. ápr. 20. 14:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
elírtam, vöröses rózsaszínes
2011. ápr. 20. 14:16
 2/13 anonim ***** válasza:
szegény, nem irigyellek. borogasd, de kend semmi krémmel, és ne érje túl meleg víz, szerintem ennyi. jobbulást!
2011. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Folyó víz alatt hűteni minimum 10 percig folyamatosan, de ha hólyagos lenne azért mutasd meg egy dokinak.
2011. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Nincs otthon FIRST nevű spray-od? Azzal kéne fújni, sokszor!

Ha nincs, akkor a folyó hideg víz hatásosabb a borogatásnál.

2011. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Rögtön hideg víz alá kellett volna tartanod a lábad. Vegyél a gyógyszertárban Panthenol spray-t, és azzal fújd be.
2011. ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8*5 cm elég nagy. A barátnőm ilyennel tetanuszt kapott.
2011. ápr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne borogasd, tartsd hideg víz alá
2011. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én tavaly a lábamra öntöttem forró olajat. Én akkor kb. 10 percig engedtem a hideg vizet, aztán meg kivettem a hűtőből egy fagyasztott húst és azt raktam rá kb. egy órára! Utána FIRST-el befújtam többször is. Nyoma sem maradt!
2011. ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Most már rendesen lehet látni, a tényleges égés fülete kb 4*4, akkor most ugrás a gyógyszertárba és reménykedek, hogy nem lesz semmi komolyabb. Mindenkinek köszi a segítséget!
2011. ápr. 20. 14:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kórházi ügyeleten kenték be vastagon zsírral, és be is kötötték a forrázást. Utána nagyon szenvedtem, mert így már nem tudtam hűteni rendesen. Ahova véletlenül nem jutott zsír, az később felhólyagosodott (nem azonnal).

2011. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!