Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe szívzörejem van most...

Enyhe szívzörejem van most hogy náthás vagyok, tegnap bevettem 1 speed-et nagyon megpörgetett ez később ki hathat a szívemre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2011. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan okos vagy, mint a tavalyi kos! Energia italt netán nem vettél magadhoz? Ha igen és a továbbiakban is ezzel élsz, úgy fogsz járni, mint némelyik focista, csak te nem a pálya, hanem az út szélén fogsz jobb létre szenderülni.
2011. ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Vizet ittam de azt nagyon mert, izgága voltam és mindig kellett innom a szájszárazság miatt

Azért vettem be mert ez náthából fakadó szívzörej ami a lerakódott nyákot foglalja magába

Azt mondta a körzetim ez normális megfázáskor, szívbajra nyílván nem mernék beszedni

2011. ápr. 20. 23:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Asszem te nem csak speedet vettél magadhoz. Ütős anyag lehet, ha még mindig félrebeszélsz.

Méghogy a szívzörej a nyáktól van?

Tüdőzörej, ecsém, tüdő.

2011. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a gyorsítók a szívre hatnak mindenképp. hogyha szívbajos vagy nem ajánlom egyáltalán még egy kávé megivását se, nemhogy spurit. amúgy fogadok nem rendes spurit ettél hanem valami internetről rendelt fost. igazam van?
2011. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt is az orvos mondta, hogy vegyél be speedet megfázásra? Jó ég, hogy lehet valaki ennyire hülye...
2011. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az orvosnak semmi köze a speed-hez előtte voltam orvosnál és este próbáltam ki miként is produkálja magát a tabletta
2011. ápr. 21. 13:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!