Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sok számítógépezéstől...

A sok számítógépezéstől lehetnek az embernek pattanásai?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
???????ezt komolyan kérdezed???hány éves vagy????
2011. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Ezt szerintem azért kérdezte mert van egy kép a fejébe hogy akik sokat számítógépeznek azok kövérek pattanásosok meg ilyesmi.De elárulom hogy nem a számítógép miatt olyanok hanem mert nem törődnek magukkal hanem csak a számítógéppel.:)
2011. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem!!!


De TISZTELET A KIVÉTELNEK az informatikusok általában igénytelenebbek mint a kétkezi munkások. A csupa pattanásos embert valamiért ezzel a szakmával azonosítom.

2011. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mr.brown ***** válasza:
100%
Persze!A számítógépből előugranak a kis manók és pattanásokat rajzolnak az arcodra.
2011. ápr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én 19 vagyok és elég sokat gépezem és hát kicsit nagyon tele van az arcom pattanással. Mondjuk én adok magamra tehát szoktam kezelni őket, de eddig semmi eredmény :( Én nem azonosítok senkit semmivel csak érdekelne, hogy vajon van e a gépnek valamilyen olyan "sugárzása" ami ilyet okoz?
2011. ápr. 22. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
van,és az agyadra látom hatással volt már...:D:D:D
2011. ápr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted? :/
2011. ápr. 22. 11:45
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
hát most ezt hogy is magyarázzam el,ha ezt sem értetted :) hülyeségeket kérdezel,így értettem.Ne kockulj,jó idő van menj ki a szabadba,hacsak nem ez a munkád...
2011. ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

11:45 XD

Egyébként igen, van! A számítógép sugároz, akárcsak az urán, de ez nem urán, hanem furán. Mégpedig úgy,hogy amikor alszol, a sok szén-dioxid, amit kilélegeztél, a számítógép hűtőjéből visszaáramlik az arcod felé, és egy idő után kelések lesznek belőle, aztán lerohad a bőröd! :S Fúúúj!

14/f ;) remélem segítettem

2011. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!