Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan "dugíthatom ki" a fülemet?

Hogyan "dugíthatom ki" a fülemet?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap fürdéskor belement a víz a fülembe, és úgymond bedugult. hallod, de sokkal tompábban mint alapjában véve. nagyon félek h így marad, a látásom is gyenge, és ha már a hallásom is elveszítem nem tudom mi lesz velem... 17/L


(csak normális válaszokat kérek, oltogatást mellőzni)


2011. ápr. 22. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el az orr-fül-gége rendelésre. kidugítják neked. Időpontot kell kérned előtte, de ha megmondod,miről van szó, azonnal megcsinálják.
2011. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg rendbe fog jönni. Én is így jártam 1 hónapja. Meleg hajszárítóval kell az eldugult fülbe folyamatosan fúlyni. Elég soká tart, de kiszárad. Én a Google keresőben találtam ezt a tanácsot.
2011. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat : ) és a fül-orr gégészeten pontosan mit is csinálnak? mert félek attól hogy felszúrják =/
2011. ápr. 22. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy szúrják föl, ne beszélj baromságot!

Nem a dobhártyád mögött van a víz. Kiszárítják, kifújják, semmit sem fogsz érezni. Ne izgulj.

Egyébként magától is megszünik.

2011. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem volt már ilyen. Elkezdtem rázni a fejem és kifojt magától.
2011. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyenlíts mint a búvárok.

A következőt kell tenned: fogd be az orrod, jól zárd össze a szád, és így vegyél egy nagy levegőt, és próbáld meg kifújni.

Vagy a kisgyerekeknek szokták konkrétan fürdés után mondani, hogy ugráljanak egy lábon úgy, hogy az a láb az eldugult fül oldali legyen, és a fejet ias lefelé kell hajtani, hogy a víz kifolyhasson.

Nekem mindkettő technika működni szokott.


25/N

2011. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, szóval levegővétel után zárd a szád, nyilván csak utána csukd be!
2011. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Írj, hogy működik-e!
2011. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fülészeten langyos vízzel kimossák neked.. semmilyen fájdalom, de még kellemetlen érzés sincs! Én már többször voltam :)
2011. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ekeke ***** válasza:
Ne netezz annyit, mert még rosszabb lesz a szemed.
2011. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!