Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha az ember 10éves...

Normális ha az ember 10éves korátol már maszturbál?

Figyelt kérdés
Mi van ha az ember már 10 éves korábban maszturbál?Nem furra vagy normálisXD:)?
2011. ápr. 26. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi nincsen,normális.Van aki még ennél előbb is kezdi,maximum akkor még nem tudatosan.
2011. ápr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor kezdődik én 11 voltam azthiszem, néztem a videót mert véletlen a kezembe került és eszembe jutott, ha a csaj csinálja a pasinak, akkor én is megtudom csinálni magamnak és jól is esett. Mindenesetre szép emlék xd. De ez most nem is az a kategória, hogy ilyenekről beszéljek. Szóval normális sztem.
2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szexuálpszichológia fejlődés alapján hamarabb is, legfeljebb nem tudja hogy miért csinálja, csak egyszerűen az élvezet miatt.

Megtiltani meg elfojtani úgysem lehet, annak csak rossz hatása lesz.

2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én óvodás koromban kezdtem. Most 38 vagyok.
2011. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hamarabb is normális.

sokan óvodás korukban kezdik.

2011. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

normális. én is akkörül jöttem rá, hogy az ott jó :)

kisfiam 4 éves és mintha odanőtt volna a keze.. :D persze nem a szószoros értelmében maszturbál, de jó érzés és folyton simogatja.. nem győzöm elterelni a figyelmét , mert ugye tiltani nem szabad nehogy vmi gátlásai legyenek vagy szégyenérzete.

próbálom vele megbeszélni, hogy mások elött nem ... stb..

2011. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
én már oviba már csinálttam de nem akarttam oda írni mer lehett h fura lett volna h oviotta:)
2011. ápr. 26. 20:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ aszt hittem h velem nincs valami rendbe, még egy kérdés a testvéremben egyszobába lakunk és nem szokttam hangokat se semmit látni hallani azt már 14éves. Szóval az is normális ha 14éves ember nem maszturbál?
2011. ápr. 26. 20:27
 9/12 anonim ***** válasza:
biztos csinálja ne féltsd őt se ;) vagy olyankir amikor te nem vagy ott, v amikor már alszol
2011. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát én szokttam megvárni míg elalszik ...:/
2011. ápr. 26. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!