Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nők szoktak e pukizni?...

A nők szoktak e pukizni? Komoly válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 07:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szoktak, minden ember szokott, legfeljebb a nők igyekeznek diszkréten elintézni, már, ha sikerül. Van amikor egyszerüen csak kiugrik a "kisbüdös" és nem tudsz mit tenni ellene. Nem kell ebből nagy ügyet csinálni, hozzátartozik az ember egészséges müködéséhez és sokáig visszatartani egyáltalán nem egészséges.
2009. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szoktunk!!:)
2009. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Miazhogy szoktak!

Az én exem engem is megszégyenített néha mind illatban, mind hangerőben tulteljesített nálam, pedig én sem vok kismiska!:)

2009. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szokott. Ha valaki nem engedi ki a gázt, akkor szépen fel lehet puffadni és iszonyatos hasfájás lehet belőle. Csak a nők maximum akkor kezdenek el "nyilvánosan" a párjuk előtt eregetni, ha már összeköltöztek, összeszoktak ismerik egymás minden rezdülését. A férfiak pedig efféle dolgokkal nem foglalkoznak, az ismerkedés fázisban ők is szépen vissza tudják tartani, de rövid idő elteltével, amikor szépen kialakul a kapcsolat, náluk ahogy esik, úgy puffan. :)
2009. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda kérdés ez!?

szted a nőknek nem ugyanúgy működik az emésztőrendszerük, mint a ffiaknak? tehát, igen, szoktak, csak épp nem olyan látványosan, és tapló módon, mint a ffiak többsége. csak ha maguk vannak, vagy max. egy jó barátnő társaságában:)

2009. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze ,hogy szoktak,ez teljesen normális,én buszos utazás alkalmával 2 napig viszsatartottam ,eredménye 3-4 napig iszonyatos hasfájás és puffadás.
2009. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amint egyértelműen látszik a nők inteligensebbek ez ügyben,

egyébként a flatus=fing,

a fehérje tatartalmú ételek bomlásakor keletkező kénhidrogén.

Vagyis nem véletlen az, hogy babgáznak is nevezik.

Tehát az hogy képződik, vagy sem az táplálék függő.

Az, hogy ki, mikor és hogyan engedi el, az pedig egyrészt inteligencia, másrészt visszatartó képesség kérdése.

A sokat "análozók" pl. nem tudják visszatartani, tehát mielőtt sok összegyűlne, lassan kisebb nyomás is nyit, ok miatt távozik.

2009. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Persze, hogy szoktak!De nem illik észrevenni!Csendben szívd el a részed, és kész!:D
2010. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
KOMOLYAN nem:))
2011. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Wc-n ülve a lányok pukija is könnyebben észrevehetőbb. Vagy a fürdőkádban 🥰😁
2022. febr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!