Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan változtassam meg az...

Hogyan változtassam meg az életemet?

Figyelt kérdés
Eddig kockaként éltem, amikor csak tehettem a gép előtt ültem, de már kezdek rájönni arra, hogy ennek így nem sok értelme van és változtatni akarok az életemen. Igen ám, de a bökkenő csak, hogy nincs egyetlen barátom sem, ezért is fordultam befelé, a gép felé, a gép miatt hanyagoltam a tanulást is (ebből az lett, hogy egy "legalja" iskolában kötöttem ki, amit most már nagyon bánok) és a fizikumom is mondhatni, hogy a béka fenekénél van. De már nagyon idegesít, hogy egyszerűen nincs kihez szólni, nem tudok elmenni sehová sem, mert nincs kivel. Szeretném megváltoztatni az életemet és ehhez szeretnék itt kisebb-nagyobb segítséget kérni, hogy hogyan is kezdjek hozzá?
2011. máj. 1. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, kezdetben megpróbálhatnál hajnali 1kor valami más szórakozást találni :D

Kevesebb idő a gép előtt. Több mozgás, evés, sportolás. Megteszi az is ha néha felpattansz a bringára, futsz egy-két kört, vagy ha hazaértél nem a gép elé huppansz le rögtön, hanem leviszed a kutyát sétálni.

Barátkozni, csajozni (gondolom srác vagy) nem olyan egyszerű, a legkönnyebb ha friss terepet keresel, ahol 0ról kezdheted az ismerkedést. Ilyen lehet pl. egy könyvtár, valami tanfolyam, bármi.

De ha már kocka vagy, ott a facebooktól kezdve rengeteg közösségi oldal, sok-sok eseménnyel, azokon is lehet ám ismerkedni, aztán jönnek a programok maguktól :)

2011. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont így vagyok vele én is, csak nekem még akad pár barátom, de én is változtatni akarok.

13/L

2011. máj. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akár lány vagy, akár fiú vagy, keress egy sportegyesületet, (amelyik sportot kedveled: úszás, atlétika stb) kezdj el odajárni rendszeres edzésre. Így két legyet ütsz egy csapásra: javítol a fizikumodon és ismerkedhetsz, új barátokat szerezhetsz.

Vagy/és érdeklődési körödnek megfelelő szakkört keress (fotózás, túrázás, akármi csak ne számítógépes!). Ilyeneket általában művelődési központok működtetnek, bárki csatlakozhat hozzájuk.

Jó a könyvtár, szinte mindegyikben van. u.n. olvasóterem, oda beülsz, olvasgatsz, beszélgetsz stb.


Csak az első néhány lépés nehéz, de ha azon sikeresen túlvagy, a többi már automatikusan jön magától. Csak bátran!

2011. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!