Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szegbe léptem meghalok?

Szegbe léptem meghalok?

Figyelt kérdés
Rozsdás szegbe léptem de nem vérzett meg nem is mély csak kicsit,de azért fáj.Mit sináljak??Azt olvastam hogy akár bele is halhatok.Igaz ez?
2009. márc. 7. 21:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Fertőteleníteni kellett volna mindjárt,ahogy beleléptél,mert elfertőződhet,és abba lehet lehet belehalni.
2009. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Aha...a halálesetek 80 % át ez okozza !


NEM FOGSZ MEGHALNI fertőtleníteni kell, és tetanus elleni oltást kérni. ez komoly!!!!!mármint az oltás

2009. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Meg vazze meg.
2009. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
hipermangás vízbe áztasd a lábad és próbáld kinyomkodni,úgyanis ha vérzik akkor már kitisztítja magát a seb
2009. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
A halál előtt nem kérdezősködik az ember! Tehát...
2009. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Ja, egyébként faszán csináltad! Képzeld el ilyenek, mint Petőfi, Még nyílnak a völgyben... címmel írtak verseket,előregondolva a halálukat, Te meg simán belelépsz egy szögbe, oszt elpatkolsz! Na, azért egy orvoshoz elkullognék! Atyec!
2009. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Nagyon fontos: nézd a lábad!!!! Figyeld elindul e piros csík! Lehet hogy halvány lesz csak lehet hogy nem lesz semmi de figyeld, amint elindul a piros csík rögtön menj orvoshoz, ügyeletre!! Bátyám is szögbe lépett egyszer és mire észrevette már a térdénél járt!! Megy felfele a szív felé, bele lehet halni, nem elég a tetanusz!! Figyeld a lábad nagyon fontos!!!!
2009. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy nem vicces a dolog, ha tetanusos a szög és nem megy orvoshoz baj lehet belöle.

Én is beszarnék,ha rozsdás szögbe lépnék.

De csak pozitivan :D

2009. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Az előző válaszoló vagyok ezt olvasd el mindenképpen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet__..

2009. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a 22:10es voltam csak közben írt valaki. De ugy gondolom ha csík nem jelenik meg akkoris menj el egy orvoshoz!!
2009. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!