Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázásos orrfolyásnál mit...

Megfázásos orrfolyásnál mit tudok tenni az ellen, hogy ne sebesedjen ki az orrom a sok orrfújástól?

Figyelt kérdés

Javasolták, így hát kipróbáltam már az anyag zsebkendőt papír helyett, de az szinte még jobban kidörzsöli. :(


Az segít valamelyest, hogy nem a durvább felületű filléres zsepiket használom, hanem Zewát, de 2 nap masszív orrfújás után már szinte mindegy, mit használok, így is úgy, is kidörzsöli.


Most elkezdtem kenni ilyen babapopsira való neogranormon testápolóval, kb. minden orrfújás után kenek rá egy kicsit, nem tudom beválik-e.


2011. máj. 3. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm szőlőzsírral kente be és az hamar rendbehozta:)
2011. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon régen ajánlották a borsavas vazelint. Gyógyszertárban lehet kapni potom összegért, egy nap alatt jelentős javulás van tőle, de sűrűn kell kenegetni.
2011. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne költs újabb krémekre. Teljesen mindegy, mivel kened, a lényeg, hogy kend. A Neogranormon több, mint tökéletes. Bármit veszel, egyik sem tud többet.

Elég naponta kb. 4-szer kenni, minden orrfújás után felesleges.

2011. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. máj. 3. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
A tesóm orra baromi érzékeny, ha megfázik szinte "lángol", neki a Tetran segített, nekem a Neogranormon.
2011. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na túl vagyok a nagyján, most már csak naponta 4-5x fújom, az nagyon jó arány. :D Neogranormonnal kentem, hát egy nagyon picit elkezdett hámlani a sok fújástól, de ez semmi, ahhoz képest, amilyen lenni szokott egyébként, amikor tiszta seb meg fáj...
2011. máj. 5. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!