Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm mondta nekem...

Egy ismerősöm mondta nekem hogy a Xanax ópiát származékot tartalmaz, igaz ez?

Figyelt kérdés
Egy jóideje szedem a Xanaxot mert alvászavaraim vannak és nagyon jól hat rá,valamint az idegességre is.
2011. máj. 3. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megnéztem most hatóanyagát a neten, az nem írja.

Szerintem nem az, mert amikor én kicsi koromban ki voltam borulva, akkor a Vadaskertben adták. 12 évesnek meg nem hiszem, hogy adnák.

Meg alkoholfüggőségre is adják (azt írja itt: [link]

Szerintem nem adnak ópiátokat arra. Nekem sajnos kell szednem ópiát származékot, és arra írták, hogy nem javallott olyan esetekben, amikor pl. alkohol függőség volt/van.

2011. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem,hogy tartalmaz.

én a 0.25-öset szedem.persze nem mindig.

a 2mgos nem túl erős?

2011. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a google azt adta ki elsőnek, én is 0,25-öst kaptam anno. Már régen nem szedem.
2011. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. A Xanax hatóanyaga alprazolam, ami a benzodiazepinek közé tartozik, NEM opioid. Nem tudom, honnan vette az ismerősöd.
2011. máj. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tramadol fájdalomcsillapító az opioid.
2012. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!