Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Egyelőre nem...

Mi bajom lehet? Egyelőre nem akarok orvoshoz menni

Figyelt kérdés
Egyelőre nem akarok orvoshoz menni de pár hete érdekes dolgokat fedeztem fel. 17éves vagyok és minden nap vérzik az orrom igaz nem nagyon de sokáig, ezen kívül hirtelen lefogytam, csontjaim és az izületeim kevesebbet bírnak, kiütések jelentek meg és előfordul, hogy hirtelen megfájdul a fejem ilyen pedig alig látok.
2011. máj. 5. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig menjél orvoshoz. Sok minden lehet, Vitamin, ásványi anyag, vashiány. Valamilyen góc. Szervi betegség, fertőzés stb.
2011. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az állapotodra nem tudok mit mondani, de sok betegségnél a minél korábbi felismerés és kezelés megelőzi a súlyossá fordulást vagy a visszafordíthatatlanná válást.

Mégis állandóan azt lehet itt olvasni hogy valakinek hetek vagy hónapok óta baja van, mégsem ment egy egyszer sem orvosnál. Közben pedig már régóta túl lenne rajta vagy meggyógyulna, de mindenképpen segítenének neki, hogy legalább a közérzete legyen normális és megnyugodjon hogy nincs baja, helyette hetekig paráztatják magukat.

Amit viszont te leírsz azzal megint csak nem kellene húzni az időt, sok furcsa és nem spontán tüneted van.

2011. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!