Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap éjszaka az állam...

Tegnap éjszaka az állam elkezdett viszketni. Reggelre meg ilyen apró hólyagok lettek rajta, és piros is. De nagyon viszket. Nem pattanás. Már bekentem tetránnal. Mitől lett ilyen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 10. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem használtál valami új kozmetikumot? Valami allergia lehet...

Először is igyál kálciumot, mert az csökkenti az allergiás tünetet, aztán irány a doki. Nem tudom, hogy kell-e beutaló a bőrgyógyászatra, de lehet, hogy a körzeti is tud adni rá valamit. (Ha nagyon viszket inkább fenistillel kend, ne tetránnal.)


Jobbulást! Üdv!

2009. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor bekenem fenistillel. Reggel megyek a háziorvosomhoz. köszi a tanácsot.nem kentem semmi olyannal:S nem tudom
2009. márc. 10. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltál már bárányhimlős? Mert az is hólyagos, ráadásul éppen szezonja van.
2009. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen voltam. ezek a kis hólyagok egymás mellett vannak,nem nagy terület,egy kicsi helyen,de piros és viszekt,meg level. remélem holnap le rendezi a doki:S köszi hogy irtál
2009. márc. 10. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!