Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy jó nagy "púp" mell fölött....

Egy jó nagy "púp" mell fölött. Fél éve vettem észre, akkor még nem annyira zavart, most már egyre feltünőbb -KÉP! Lenn-?

Figyelt kérdés

Május 17.-én megyek ortopédiára, nagyon aggaszt, mert még csak 15 éves vagyok.. Anyukám szerint csak erősebb a csontozatom ott, de most már nagyon kiáll..Sajnos a képeken nem lehet annyira látni:S :

[link]

[link]

Mi lehet ez? Kérlek segítsetek!!!


2011. máj. 9. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Majd a doki megmondja.
2011. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetris ***** válasza:
Elég különös. Ha puha, akkor talán valami pukli kezd ott nőni. (mégegy mell?) Ha kemény, csontos, akkor meg valami ortopéd elváltozás. Nem csípett meg pók, darázs?
2011. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kemény, nem csípett. :(
2011. máj. 9. 18:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem akarlak ijesztgetni, de az egyik filmben ilyen betegek voltak, hogy volt egy dudor a mellük fölött, és kiderült, hogy rákosak! :( Aztén feltaláltak egy j gyógyszert ami hatott, de nem mindenkinél! DE BIZTOS, HOGY NEM VAGY RÁKOS!
2011. máj. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mióta nő?Magától ilyen piros vagy dörzsölted?
2011. máj. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
magától piros, nem szokott viszketni
2011. máj. 10. 20:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak erősebb ott a csontozatod, ne aggódj. Nekem is ilyen, nekem se tetszett, de soha nem volt semmi problémám belőle (pedig már 59 éves nagymama vagyok...). Persze lehet, hogy az ortopédus gyógytornát ajánl (pl. gerinctorna), amit nagyon érdemes betartani, mert a megfelelő izmok megfelelő és kitartó működtetésével remekül lehet a csontokon változtatni.
2011. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bármi is az,nem kellene,hogy ott legyen.Majd a doki megnyugtat,hogy semmi komoly.Mindenképpen nézesd meg!
2011. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meg van a "hiba". Születési rendellenességem van, összenőtt 2 csigolyával születtem, a röntgenen látni.. Gyógyúszásra és gyógytestnevelésre fogok járni!

Még egyszer köszönöm mindenkinek a biztató szavakat!!!

2011. máj. 18. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!