Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik még egy olyan ember,...

Létezik még egy olyan ember, akinek haj nő a hátán?

Figyelt kérdés

A hátamon haj nő , egy születési rendellenesség miatt. Sziámi ikrek lettünk volna, de nem fejlődött tovább, szét kellett választani viszont a fejrésze a hátamon lett volna, ezért ott is nő a haj. Van még egy ilyen ....... "ember" mint én ?? csak mert n

Neten nem igazán láttam sehol.


2011. máj. 10. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Ez most komoly?? Amúgy ne aggódj, attól, hogy nem találtál még biztos van. Olyan furcsa dolgok vannak a világban, hogy ihaj...

(már meg ne haragudj, de azért tény és való, hogy nem vagy hétköznapi)

2011. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, nem akarok bunkó lenni, de annyira érdekel. Mutatnál esetleg képet? Bocsi még1x
2011. máj. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem net-en keresgélj valahol lehet vannak olyan közösségek , fórumok ahol ugyanilyen emberek vannak.

Tényleg nem vagy hétköznapi :).

2011. máj. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat... :) Nem haragszom :) Most nincs itt fényképező , de majd holnap csinálok és linkelem :)
2011. máj. 11. 21:13
 5/5 A kérdező kommentje:
ÉS szerintetek hány alkalom kéne a lézeres szőrtelenítésből? Mert egy alkalom 12 000 forint, még annyit összetudok szedni egy hónap alatt , de 5-6szor már nem menne :S
2011. máj. 15. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!